1. W poniedziałek o godzinie 19 „ Krąg Biblijny”.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Tomasza z Akwinu , kapłana i doktora Kościoła, Jana Bosko, kapłana. Przez wstawiennictwo świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

1. Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele : Osjaków ulice Wieluńska i Kościelna 800 zł., Szpitalna 1120 zł., Konopnickiej, Reja, Mickiewicza 1550 zł., Ścieżkowa i Cegielniana 600 zł., Targowa i Ewarystów 1570 zł., Sieradzka, Słowackiego, Wesołe Kąty 1990 zł., Piaskowa i Spacerowa 850 zł., ofiary indywidualne 2200 zł., ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

2. Dziękujemy wiernym naszej parafii za przyjęcie księży z racji wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za miłą, serdeczną, ciepłą atmosferę, podjęte rozmowy, przygotowane posiłki, złożone ofiary na prace w naszym kościele i dla nas księży, wszystkim mówimy serdeczne „ Bóg zapłać”.

1. Kolęda w tym tygodniu Osjaków : poniedziałek od godziny 10 ulica Kościelna i Wieluńska, od godziny 13 ulica Szpitalna od końca i ulica Brzozowa, wtorek od godziny 10 ulice Ścieżkowa, Cegielniana, Mickiewicza, Konopnickiej, Reja, środa od godziny 10 ulice Targowa i Ewarystów od państwa Czerniak, czwartek od godziny 10 ulice Sieradzka, Wesołe Kąty, Słowackiego, piątek od godziny 10 ulice Piaskowa, Spacerowa i kolęda dla tych, których nie było w domu. Wizytę można zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

1. Kolęda w tym tygodniu : wtorek godzina 10 Stanisławów i Raducki Folwark, Kolonia Raducka, środa godzina 14 Józefina i Nowa Wieś, czwartek godzina 14 Osjaków ulice : Sienkiewicza, Południowa, Przejazd, Krótka, piątek godzina 14 Osjaków ulice : Rynek, Północna, Cmentarna, Piotrkowska od końca od państwa Blaźniak, sobota od godziny 10 Osjaków ulica Częstochowska od kościoła i domy od Felinowa. Prosimy o przywóz księży na 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

2. W poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. „ Trzech Króli”, msze święte jak w niedziele. Po każdej mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Zestawy na tę uroczystość można kupić przed kościołem.

1. Kolęda w tym tygodniu od godziny 10 : poniedziałek Felinów, wtorek Zofia i Kuźnica Strobińska. Od godziny 14 : czwartek Walków , Lesisko i Kolonia Strobin, piątek Gabrielów, Kuszyna i Kuźnica Ługowska, sobota od godziny 10 Raduczyce. Prosimy o przywóz księży na 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

2. We wtorek zakończenie roku „ Sylwester”. O godzinie 18 msza święta, po niej nabożeństwo dziękczynno – błagalne.

3. W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok, msze święte jak w niedziele. Po każdej mszy świętej sprawozdanie roczne.

1. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia, msza święta o godzinie 8 rano. Pamiętajmy o chrześcijańskim przeżyciu wieczerzy wigilijnej zachowując post. O godzinie 24 msza święta zwana Pasterką

2. W środę Uroczystość Narodzenia Pańskiego, msze święte jak w niedziele.

3. W czwartek święto świętego Szczepana Diakona i Męczennika, msze święte jak w niedziele. Po mszy świętej o godzinie 12 poświęcenie owsa. Przed kościołem zbiórka ofiar na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

4. Kolęda 27 grudnia w piątek od godziny 10 Dębina i Skaleniec, 28 grudnia w sobotę od godziny 10 Strobin. Prosimy o przywóz księży na 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!