1. W tym tygodniu wspominamy świętych : NMP Różańcową, Franciszka z Asyżu, Faustynę Kowalską dziewicę, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe ku czci NMP. W tygodniu msza święta o godzinie 17.00 po niej różaniec, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy szczególnie dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania także do odmawiania różańca rodzinnego w domach.

3. W poniedziałek przed mszą świętą prosimy rodziców dzieci klas 3 o odebranie pamiątek komunijnych. Od godziny 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.00 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Wincentego a Paulo kapłana, Wacława męczennika, archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, Hieronima kapłana i doktora Kościoła, Teresę od dzieciątka Jezus dziewicę i doktora Kościoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe ku czci NMP. Różaniec w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy szczególnie dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania także do odmawiania różańca rodzinnego w domach. Również w sobotę msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca.

3. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : męczenników koreańskich, Mateusza Apostoła i Ewangelistę, ojca Pio kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W środę w kościele o godzinie 16.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

3. W sobotę 8 października możliwy wyjazd do Niepokalanowa, miejsca gdzie żył i pracował św. Maksymilian Maria Kolbe. Koszt wyjazdu 130 złotych zawiera : ubezpieczenie, przejazd autokarem, obiad, bilety wstępu, zwiedzanie „ Panoramy Tysiąclecia”, „ Misterium Męki Pańskiej”, sali związanej z życiem ojca Maksymiliana Kolbe, sali misyjnej, bazyliki Matki Bożej, kaplicy św. Maksymiliana Kolbe, cmentarz zakonny, na którym został pochowany Franciszek Gajowniczek , za którego ojciec Maksymilian oddał życie w obozie koncentracyjnym. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej do przyszłej niedzieli.

4. W przyszłą niedzielę spotkanie kandydatów do bierzmowania : grupa starsza klasy 8 godzina 10.30, grupa młodsza klasy 7 z rodzicami godzina 12.00.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : NMP Bolesną, męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa , Jana Chryzystoma biskupa i doktora Kościoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. Z ofiar złożonych przez rodziców dzieci komunijnych został zakupiony nowy dębowy klęcznik w cenie 2700 złotych. Pozostała kwota 700 złotych będzie przeznaczona na renowację tabernakulum.

1. W poniedziałek o godzinie 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja do godziny 19.30.

2. W czwartek święto narodzenia NMP . Podczas mszy świętej o godzinie 17.30 poświęcenie ziarna.

3. Wyjazd na wycieczkę na Podlasie w piątek o godzinie 6.00. Zbiórka o godzinie 5.45.

1. W poniedziałek wspominamy NMP Królową ,w środę św. Bartłomieja Apostoła, w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej /msze święte o godzinie 8.00 i 18.00/ , w sobotę św. Moniki. W piątek można spożywać pokarmy mięsne.

2. Zapisanych na wycieczkę prosimy o II wpłatę . Zwolniły się dwa miejsca. Chętnych zapraszamy do zakrystii.

3. Na cmentarzu zastał zamontowany tzw. zniczomat, automat ,w którym można kupić wkłady olejowe, tzw. dziesięcina ze sprzedaży będzie przeznaczona na kwiaty do kościoła.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!