1. W Adwencie o godzinie 17.30 msza święta adwentowa, na którą zapraszamy szczególnie dzieci z serduszkami dobrych uczynków.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Łucję, Jana od Krzyża, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W niedzielę 16 grudnia o godzinie 17 w Szkole Podstawowej przy ulicy Wieluńskiej Jasełka Bożonarodzeniowe, na które zapraszają Pani Dyrektor i uczniowie.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent liturgiczny okres, który ma nas przygotować do Bożego Narodzenia. To czas pobożnego i radosnego oczekiwania. W Adwencie o godzinie 17.30 msza święta adwentowa, na którą zapraszamy szczególnie dzieci z serduszkami dobrych uczynków.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Franciszka Ksawerego, Jana Damasceńskiego, Barbarę, Mikołaja, Ambrożego, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

1.Dzisiaj w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania,                    grupa młodsza.

2. Jutro w poniedziałek o godzinie 19 w ramach „ Kręgu Biblijnego” w kaplicy Matki Bożej wystawienie                   Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy w ciszy.

1.Dzisiaj w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania, grupa starsza. Grupa młodsza spotkanie w następną niedzielę.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych: Rafała Kalinowskiego, Cecylię, męczenników Koreańskich, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

1. Dzisiaj 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W modlitwie polecajmy Bogu Ojczyznę prosząc dla Niej o pomyślność, rozwój i zgodę obywateli.

2. W poniedziałek z racji świątecznego charakteru dnia nie będzie „ Kręgu Biblijnego”.

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna. Także w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania, grupa starsza.

1. Do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej. Także w tym czasie o godzinie 17.30 różaniec z wypominkami za zmarłych, po nim msza święta oktawalna za zmarłych. Na zakończenie modlitw w czwartek po mszy świętej o godzinie 18 rozdanie nagród dla dzieci za udział w różańcu.

2. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W następną niedzielę 11 listopada 100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. W naszym kościele o godzinie 12 msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem zaproszonych władz Gminnych, Powiatowych i Wojewódzkich . Uroczystość będzie uświetniona śpiewem pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru Szkoły Podstawowej z Osjakowa. Po mszy świętej zapraszamy do Gminnej Biblioteki w Osjakowie na wystawę pt.” Droga do Niepodległej”. W tym dniu imieniny obchodzi ks. Marcin . Polecajmy Go Bogu i Jego Patronowi w modlitwie.