1. Jutro w poniedziałek uroczystość odpustowa ku czci Patronki naszego kościoła świętej Jadwigi Śląskiej. Msze święte o godzinie 8,11 i 18 suma odpustowa , którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Łukasz Dyktyński. Nabożeństwo różańcowe o godz 17.30 . Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W tym tygodniu wspomnienie świętych : Teresy od Dzieciątka Jezus, Jadwigi Śląskiej, Ignacego Antiocheńskiego, Łukasza Ewangelisty, Jana Kantego, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

1. Rozpoczęły się nabożeństwa różańcowe, zapraszamy do rozważania tajemnic różańcowych we wspólnej modlitwie. Różaniec w tygodniu po pierwszej mszy świętej około godziny 17.25, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy szczególnie dzieci, których do tej pory jest mało, także kandydatów do bierzmowania . Pierwsza msza święta o godzinie 17.

2. Ksiądz Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie prosi wiernych naszej parafii o dary płodów rolnych : zboża, warzyw i ziemniaków. Prosimy sołtysów poszczególnych wiosek o przeprowadzenie tej zbiórki. Kto nie może ofiarować darów może złożyć ofiarę pieniężną. Dary prosimy o dostarczenie po niedzieli 7 października do czwartku włącznie.

1. W tym tygodniu wspomnienie świętych: Teresy od Dzieciątka Jezus, Aniołów Stróżów, Franciszka z Asyżu, Faustyny Kowalskiej, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Od jutra rozpoczną się nabożeństwa różańcowe, zapraszamy do rozważania tajemnic różańcowych we wspólnej modlitwie. Różaniec w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy dzieci i kandydatów do bierzmowania .

1. W tym tygodniu wspomnienie świętych: Wincentego A Paulo, Wacława Męczennika, Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o uzupełnienie danych z paszportu. Spotkanie z przedstawicielem Biura odbędzie się 28 września w piątek o godzinie 18.30.

3. Taca inwestycyjna wyniosła 5 tysięcy złotych, ofiary indywidualne 600, 400, 130, 100 złotych, ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

1. W tym tygodniu wspomnienie świętych: Stanisława patrona dzieci i młodzieży, męczenników koreańskich, Mateusza Apostoła i Ewangelisty, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę 23 września po mszy świętej o godzinie 12.

3. Zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o uzupełnienie danych z paszportu. Spotkanie z przedstawicielem Biura odbędzie się 28 września w piątek o godzinie 18.30.

1. W tym tygodniu : w czwartek wspomnienie św. Jana Chryzostoma , piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, sobotę wspomnie NMP Bolesnej.

2. W piątek w Kolegiacie Wieluńskiej spotkanie chorych z regionu wieluńskiego. O godzinie 11 msza święta, którą odprawi      Ks. Arcybiskup Wacław Depo. Chorych z naszej parafii zapraszamy na tę mszę świętą.

3. W niedzielę o godzinie 12 msza święta dziękczynna za zebrane plony. Gospodarzami uroczystości są mieszkańcy Józefiny.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!