1. Od poniedziałku 1 czerwca odprawiamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową. W tym dniu święto NMP Matki Kościoła.

2. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. O godzinie 15 próba śpiewu dzieci komunijnych. O godzinie 16 próba dla chłopców z klasy IV przed rocznicą I Komunii Świętej. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W przeszłą niedzielę o godzinie 12 msza święta na rocznicę I Komunii Świętej dla chłopców z klasy IV. Po tej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa starsza.

1.W piątek o godzinie 13 przymiarka strojów komunijnych, o godzinie 15 i 16 próba dzieci komunijnych.

2. Wtorek 26 maja „ Dzień Matki”. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych mam.

3. W sobotę o godzinie 19 msza święta dla mieszkańców Raduckiego Folwarku i Kuźnicy Ługowskiej.

4. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocny.

1.W piątek o godzinie 15 i 16 próba dzieci komunijnych.

2. W sobotę o godzinie 16.30 przed salą OSP msza święta z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Raduczyc. O godzinie 19 msza święta dla mieszkańców Walkowa i Zofii.

3. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. W miesiącu maju odprawiamy msze święte polowe z prośbą o błogosławieństwo Boże i wstawiennictwo Matki Bożej dla wiernych poszczególnych wiosek. W sobotę 16 maja o godzinie 19 msza święta w Kolonii Raduckiej i Felinowie przy krzyżu posesji państwa Osyda. Sołtysów prosimy o ustalenie terminu mszy świętej.

2. W piątek o godzinie 15 próba komunijna dla dzieci klasy III a, o godzinie 16 dla dzieci klasy III b. Uroczystość I Komunii Świętej została ustalona na 5 lipca w dzień odpustu Matki Bożej Łaskawej w dwóch grupach o godzinie 10.30 i 12.

3. Na prace malarskie w prezbiterium złożono ofiary indywidualne 1000 zł., 500 zł.,400 zł.,200 zł., 150 zł., 100 zł., 50 zł., mieszkańcy Gabrielowa 300 zł., Felinowa 810 .,Osjaków ulice Sienkiewicza, Południowa, Krótka, Przejazd 1480 zł., Rynek, Targowa, Ewarystów 865 zł. ofiarodawcom mówimy serdeczne „Bóg zapłać”. Mieszkańców pozostałych wiosek i ulic Osjakowa prosimy o solidarność z tymi, którzy już wspomogli dzieło malowania prezbiterium. To nasze wspólne dobro.

1. W miesiącu maju odprawiamy msze święte polowe z prośbą o błogosławieństwo Boże i wstawiennictwo Matki Bożej dla wiernych poszczególnych wiosek. W sobotę 9 maja o godzinie 19 msza święta w Gabrielowie i Józefinie. Sołtysów prosimy o ustalenie terminu mszy świętej.

2. W miesiącu maju odprawiamy nabożeństwa ku czci NMP śpiewając litanię Loretańską, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową o godzinie 15.45.

3. W środę o godzinie 19 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci klas III.

4. W piątek uroczystość świętego Stanisława biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji solenizantów żywych i zmarłych. W tym dniu nie ma postu.

1. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 16.45 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

2. W sobotę uroczystość NMP Królowej Polski, msze święte o godzinie 8-17-17.30

3. Na prace malarskie w prezbiterium złożono ofiary indywidualne 200,100, 100 ,50 zł., mieszkańcy Józefiny osiem rodzin złożyli 340 zł.„ Bóg zapłać”.