1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Wacława męczennika, archaniołów Michała i Gabriela, Hieronima kapłana i doktora Kościoła, Teresy od Dzieciątka Jezus, świętych Aniołów stróżów. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą popołudniową o godzinie 15.30.

Zapraszamy i zachęcamy do odmawiania wspólnie modlitwy różańcowej szczególnie w naszym kościele a także w domach do modlitwy rodzinnej.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Mateusza Apostoła i Ewangelistę, Ojca Pio kapłana . Przez wstawiennictwo świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Zapisanych na wycieczkę do Gniezna i Poznania prosimy o końcową wpłatę 150 złotych do końca września.

3. Telewizja Niedziela przedstawiła reportaż , krótki film o naszym kościele i podjętych pracach w ostatnich latach. Można go obejrzeć na stronie naszej Parafii .

4. W środę o godzinie 19 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci klas III.

5. W następną niedzielę w naszym kościele spotkanie z Martą Trawińską dyrektorem biura „Fundacji im. Heleny Kmieć”. W czasie mszy świętej świadectwo misyjne, po mszy świętej spotkanie przybliżające działanie Fundacji. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na rzecz Fundacji.

1. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

2. W tym tygodniu wspominamy : NMP Bolesną , męczenników Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa , Stanisława Kostkę Patrona dzieci i młodzieży. Przez wstawiennictwo Maryi i świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. Zapisanych na wycieczkę do Gniezna i Poznania prosimy o końcową wpłatę 150 złotych do końca września.

4. Telewizja Niedziela przedstawiła reportaż , krótki film o naszym kościele i podjętych pracach w ostatnich latach. Można go obejrzeć na stronie naszej Parafii .

1. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na Bejrut.

2. We wtorek święto Narodzenia Matki Bożej.

3. W ołtarzu głównym został odnowiony obraz św. Teresy i zamontowany nowy napęd elektryczny do obrazu. Ofiarodawcami byli zmarła pani Teresa Żuberek z domu Potocka i jej żyjący mąż pan Adam Żuberek pochodzący z Raduczyc. Składamy serdeczne podziękowanie „ Bóg zapłać”.

1. Dzisiaj po każdej z mszy świętych przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

1. W najbliższą środę 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej, Głównej Patronki naszej Archidiecezji. Msze święte w tym dniu w naszej parafii o godzinie 8.00; 17.30; 18.00

1. Na malowanie prezbiterium złożona została ofiara indywidualna 300 zł.
    Taca inwestycyjna z minionej niedzieli wyniosła 3120 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

1. Zapisanych na październikową wycieczkę  prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki 200 zł do końca sierpnia.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Rynek i Cmentarna.

1. Do nabycia tygodnik katolicki „NIEDZIELA”.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej, a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jacka kapłana, Bernarda Opata i Doktora Kościoła, Piusa X papieża, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

3. Serdeczne podziękowanie dla pana Andrzeja Wrzesińskiego za ogromne zaangażowanie przy malowaniu prezbiterium. Zorganizował rusztowania, ofiarował swój czas, miał nadzór przy pracach. Należną kwotę za pracę wynoszącą 7580 złotych netto ofiarował jako dar na dzieło w naszej świątyni i dla wspólnoty parafialnej. Taka bezinteresowna postawa zasługuje na szacunek i naszą wdzięczność. W imieniu księży i wiernych Parafii dziękujemy „ Bóg zapłać”.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!