• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Aniołów Stróżów , Franciszka z Asyżu , Faustynę Kowalską dziewicę , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski . W sobotę wspomnienie NMP Różańcowej .

2. W poniedziałek od godziny 18.30 w kaplicy Matki Bożej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 19.30 . Zapraszamy do modlitwy w ciszy .

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych . Od godziny 16.30 do 17.00 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca . Prosimy o punktualność . O godzinie 17.00 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa . Po niej nabożeństwo różańcowe .

4. W sobotę o godzinie 17.00 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca . Po niej nabożeństwo różańcowe .

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Wincentego A Paulo kapłana ,Wacława męczennika ,Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała , Hieronima kapłana i doktora Kościoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski .

2. W środę w Kolegiacie wieluńskiej o godzinie 11.00 msza święta dla chorych z regionu wieluńskiego , którą odprawi Ks. Biskup Antoni Długosz . Zachęcamy do udziału w mszy świętej połączonej z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem .

3. Od przyszłej niedzieli 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe . W tygodniu pierwsza msza święta o godzinie 17.00 , po niej nabożeństwo różańcowe . W niedzielę różaniec o godzinie 15.30 . Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich a szczególnie dzieci klas 3 i kandydatów do bierzmowania . Zachęcamy również do modlitwy różańcowej rodzinnej w domach .

4. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych .

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła , męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski . W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego , piątek wspomnienie NMP Bolesnej .

2. Wyjazd na pielgrzymkę do Włoch 12 września we wtorek. Zbiórka przed kościołem o godzinie 7.30 i przejazd na lotnisko w Warszawie . Potrzebny paszport lub dowód osobisty .

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Matkę Teresę z Kalkuty dziewicę i zakonnicę , Melchiora Grodzieckiego kapłana i męczennika , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski . W piątek święto Narodzenia NMP . Msza święta z obrzędem poświecenia ziarna

2. W poniedziałek o godzinie 9.00 msza święta dla uczniów Szkoły Podstawowej na rozpoczęcie nowego roku szkolnego . W kaplicy Matki Bożej o godzinie 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godziny 20.00 .

3. Wyjazd na pielgrzymkę do Włoch 12 września we wtorek. Zbiórka przed kościołem o godzinie 8.45 i przejazd na lotnisko w Warszawie . Potrzebny paszport lub dowód osobisty .

4. W przyszłą niedzielę o godzinie 14.00 w naszym kościele msza święta dziękczynna za zebrane plony połączona z Dożynkami Powiatowymi . W następnym roku o przygotowanie wieńca prosimy mieszkańców Nowej Wsi .

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Piusa X papieża , Bartłomieja Apostoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski .

2. W sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej Patronki naszej archidiecezji. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00.

3. W okresie wakacji możliwość spowiedzi świętej w tygodniu przed pierwszą mszą świętą o godzinie 17.15.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Maksymiliana Kolbe kapłana i męczennika , Jacka kapłana , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski .

2. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP , msze święte jak w niedzielę . W czasie każdej mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów .

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna .

4. W okresie wakacji możliwość spowiedzi świętej w tygodniu przed pierwszą mszą świętą o godzinie 17.15.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd