1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jana Marię Vianneya kapłana, Dominika kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Konopnicy.

3. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Od godziny 17.00 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W niedzielę do Osjakowa przybędzie piesza Gdańska Pielgrzymka. Około godziny 16.00 przed kościołem będą pielgrzymi około 15 osób. Prosimy wiernych naszej Parafii o zapewnienie noclegu dla pielgrzymów.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Martę, Ignacego z Loyoli,Alfonsa Marię Liguoriego, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Sokółki zapisanych na II termin. Zbiórka przed kościołem o godzinie 5.45, wyjazd o 6.00.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

1. Dzisiaj po mszach świętych poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia patrona kierowców św. Krzysztofa. Będzie można nabyć pamiątkę z poświęcenia. Jak zawsze dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie dla misjonarzy.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Marię Magdalenę, Brygidę zakonnicę i Patronkę Europy, Kingę dziewicę, Jakuba Apostoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W piątek wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Sokółki zapisanych na I termin. Zbiórka przed kościołem o godzinie 5.45, wyjazd o 6.00.

1. W okresie wakacyjnym nie będzie mszy świętej o godzinie 16.00.

2. Msza święta dziękczynna za zebrane plony odbędzie się 6 września w niedzielę o godzinie 12.00. Mieszkańców Raduckiego Folwarku i Stanisławowa prosimy o wieniec dożynkowy.

3. W następ niedzielę po mszach świętych poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia patrona kierowców św. Krzysztofa. Będzie można nabyć pamiątkę z poświęcenia. Jak zawsze dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie dla misjonarzy. W tym dniu taca inwestycyjna.

1. Dzisiaj w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi 38 dzieci z klas III. To także uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Łaskawej.

2. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie i przygotowanie kościoła, placu kościelnego do uroczystości I Komunii Świętej, dekorację kwiatową. Dziękujemy także za dar ołtarza. Są to nowe obrusy na ołtarze w kolorze zielonym i złotym. Obecny tydzień jest dla dzieci komunijnych „ Białym tygodniem”. Zapraszamy na mszę świętą, aby umacniać przyjaźń eucharystyczną do Jezusa.

3. Intencja dla Kół Żywego Różańca : modlitwa za rodziny, by były wspierane miłością, szacunkiem i radą.

4. Na malowanie prezbiterium złożono indywidualnie 2x500 zł.,200 zł. ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

Urząd Marszałkowski w Łodzi przyznał dotację na malowanie w wysokości 75 tysięcy złotych.

1. W poniedziałek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godzinie 8,18 i 21 za zmarłych, za których intencje można zamawiać w zakrystii. Przez cały dzień możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej .

2. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Od godziny 17 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o sprzątanie i przygotowanie kościoła, placu kościelnego do uroczystości I Komunii Świętej. Prosimy o wykoszenie placu kościelnego.

3. W sobotę o godzinie 10 spowiedź święta dzieci klas III i ich rodziców. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W niedzielę o godzinie 10.30 i 12 msze święte dla dzieci klas III z racji I Komunii Świętej. To także uroczystość odpustowa w naszym kościele ku czci Matki Bożej Łaskawej.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!