1. W piątek o godzinie 17.00 msza święta , po niej nabożeństwo „ Drogi krzyżowej” ulicami miasta Osjakowa .

2. W następną niedzielę zwaną „ Palmową” poświecenie palm w czasie każdej mszy świętej .

3. Spowiedź święta każdego dnia od godziny 17.00 do 17.30 . Zapraszamy tych , którzy pragną w święta Wielkanocne przyjąć komunię świętą .

4. Kancelaria parafialna w poniedziałek i wtorek nie będzie czynna z racji spowiedzi świętej w dekanacie .

5. Biuro Turystyczne z Łodzi „ Konsorcjum Travel” proponuje 8 dniową pielgrzymkę na Maltę w dniach 21.09 – 28.09.2024 roku . Malta to wyspa gdzie pracował i głosił Ewangelię św. Paweł Apostoł . W programie zwiedzanie wyspy, rejs na wyspę Gozo , wypoczynek . Cena 4900 złotych , 170 Euro . Zapisy chętnych do końca marca .

1. Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych : „ Droga krzyżowa” w piątek o godzinie 17.00, „ Gorzkie żale” w niedzielę o godzinie 15.30 . Zachęcamy do wspólnego rozważania Męki Pańskiej .

2. Urząd Marszałkowski w Łodzi przyznał dotację dla naszej Parafii na prace konserwatorskie przy głównym ołtarzu dotyczące złoceń . Kwota dotacji wynosi 150 tysięcy złotych .

3. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy 7 . Także w tym dniu taca inwestycyjna .

1. W „ Wielkim Poście” odprawiamy nabożeństwa pokutne . „ Droga krzyżowa” w piątek o godzinie 17.00 , „ Gorzkie żale” w niedzielę o godzinie 15.30 . Zachęcamy do wspólnej modlitwy i rozważania Męki Pańskiej .

2. W poniedziałek w naszym kościele uroczystość ku czci Patrona Parafii św. Kazimierza Królewicza . Msze święte z kazaniem o godzinie 8.00 i 18.00 .

3. W sobotę w naszej Parafii „ Wielkopostny dzień skupienia” połączony z sakramentem pokuty . Spowiedź święta od godziny 7.30 i w czasie trwania mszy świętej , po południu od godziny 17.30 i w czasie trwania mszy świętej . Msze święte z kazaniem o godzinie 8.00 i 18.00 .

4. Intencja dla Kół Żywego Różańca : módlmy się za współczesnych męczenników , którzy cierpią dla Chrystusa i Jego Ewangelii .

2. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych . Od godziny 16.30 i w trakcie „ Drogi krzyżowej” spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca . O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa , po niej nabożeństwo eucharystyczne .

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi z racji I Soboty miesiąca , po niej nabożeństwo eucharystyczne .

4. W niedzielę o godzinie 12.00 w naszym kościele uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania połączona z poświęceniem odnowionych ołtarzy bocznych i uczczeniem Patrona Parafii św. Kazimierza Królewicza , której będzie przewodniczył Ks. Arcybiskup Metropolita Wacław Depo .

2. We wtorek o godzinie 19.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych .

3. W czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła .

4. W tym roku nie będzie rekolekcji wielkopostnych a jedynie dzień spowiedzi świętej na święta . W zamian w miesiącu maju od 19 – 23 odbędą się Misje Święte przygotowujące nas i naszą Parafię na przyjęcie Kopi Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w ramach Peregrynacji na 100 – lecie powstania naszej Diecezji Częstochowskiej . Obraz Matki Bożej w naszym Kościele będzie 23 maja na zakończenie Misji Świętych .

2. W czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła .

3. W tym roku nie będzie rekolekcji wielkopostnych a jedynie dzień spowiedzi świętej na święta . W zamian w miesiącu maju od 19 – 23 odbędą się Misje Święte przygotowujące nas i naszą Parafię na przyjęcie Kopi Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w ramach Peregrynacji na 100 – lecie powstania naszej Diecezji Częstochowskiej . Obraz Matki Bożej w naszym Kościele będzie 23 maja na zakończenie Misji Świętych .