1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Łucję dziewicę i męczennicę, Jana od Krzyża kapłana. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna.

3. Zapisanych na pielgrzymkę do Meksyku prosimy o wpłatę 500 złotych do 19 stycznia.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Franciszka Ksawerego, Jana Damasceńskiego, Barbarę, Mikołaja, Ambrożego . Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Rozpoczęliśmy Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia. W zakrystii i przed kościołem będzie można kupić opłatki na wigilię, także świece Caritas wspomagając „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Świeca duża 15 złotych, mała 7 złotych. Po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W czasie Adwentu zapraszamy dzieci z lampionami na mszę świętą o godzinie 17.30 Tradycyjnie dzieci przynoszą serduszka z wypisanym dobrym uczynkiem i losują „ Dzieciątko Jezus”.

1. W tym tygodniu wspominamy świętego Andrzeja Apostoła. Przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Od niedzieli w zakrystii i przed kościołem będzie można kupić opłatki na wigilię, także świece Caritas wspomagając „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Świeca duża 15 złotych, mała 7 złotych. Po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

1. W tym tygodniu wspominamy : bł. Karolinę Kózkówną, św.Rafała Kalinowskiego ,św. Cecylię, ofiarowanie NMP.                       Przez wstawiennictwo świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek o godzinie 16 w naszym kościele msza święta w intencji jubilatów obchodzących 50 rocznicę zawarcia małżeństwa.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Po mszy świętej o                godzinie 12 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia świata Jezusowi Chrystusowi Królowi, także spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa młodsza.

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Marcina z Tours patrona ks. Marcina, Jozafata biskupa i męczennika, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2.W poniedziałek Narodowe Święto Niepodległości Polski. Zapraszamy na mszę świętą o godzinie 17.30, aby wspólnie modlić się w intencji naszej Ojczyzny, także w intencji Ks. Marcina w dzień Jego imienin. Wieczorem nie będzie „ Kręgu Biblijnego”.

1. Od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunki uzyskania odpustu : stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencji Ojca Świętego przypadająca na dany dzień.

2. Do piątku włącznie o godzinie 17.30 różaniec z wypominkami za zmarłych, po nim msza święta oktawalna.

3. Przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i półroczne.