1. Dzisiaj obchodzimy w Kościele katolickim największą uroczystość jaką jest Zmartwychwstanie Chrystusa . Dla nas wierzących to podstawa wiary i pewność , że dzięki tej ofierze Jezusa i dobremu życiu będziemy zbawieni .

2. Obecny tydzień to oktawa Wielkanocy . Jutro w poniedziałek drugi dzień Świąt , msze święte jak w niedzielę . We wtorek przypada rocznica śmierci Jana Pawła II . W modlitwach przez Jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski . W piątek nie ma postu .

3. W piątek od godziny 16.45 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca . Po pierwszej mszy świętej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa .

4. W sobotę po pierwszej mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej z racji I Soboty miesiąca .

5.Biuro Turystyczne z Łodzi „ Konsorcjum Travel” proponuje 8 dniową pielgrzymkę na Maltę w dniach 21 -28 września . Malta to wyspa gdzie pracował i głosił Ewangelię św. Paweł Apostoł . W programie zwiedzanie wyspy , rejs na wyspę Gozo, wypoczynek .Cena 4900 złotych, 170 Euro .

6. Zapisanych na wycieczkę w Beskidy prosimy o wpłatę 500 złotych do 15 kwietnia .

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Józefiny rodziny : Dróżdż , Kostrzewa , Adamus , Chmieleccy , Felusiak , Moszyńska , Tokarek

8. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego Niedziela” , kwartalnika" Magazyn". Dziękujemy wiernym z Nowej Wsi za złożoną ofiarę 200 złotych na dekorację wielkopostną „ Bóg zapłać”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.