1. W piątek o godzinie 17.00 msza święta , po niej nabożeństwo „ Drogi krzyżowej” ulicami miasta Osjakowa .

2. W następną niedzielę zwaną „ Palmową” poświecenie palm w czasie każdej mszy świętej .

3. Spowiedź święta każdego dnia od godziny 17.00 do 17.30 . Zapraszamy tych , którzy pragną w święta Wielkanocne przyjąć komunię świętą .

4. Kancelaria parafialna w poniedziałek i wtorek nie będzie czynna z racji spowiedzi świętej w dekanacie .

5. Biuro Turystyczne z Łodzi „ Konsorcjum Travel” proponuje 8 dniową pielgrzymkę na Maltę w dniach 21.09 – 28.09.2024 roku . Malta to wyspa gdzie pracował i głosił Ewangelię św. Paweł Apostoł . W programie zwiedzanie wyspy, rejs na wyspę Gozo , wypoczynek . Cena 4900 złotych , 170 Euro . Zapisy chętnych do końca marca .

6. Anonimowo złożono ofiarę 2500 złotych na prace w kościele , także na prace przy kościele 2 tysiące złotych , ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

7. Ofiarę na dekorację wielkopostną złożyli wierni z Osjakowa ulica Sienkiewicza 240 złotych . Wierni z Kolonii Raduckiej 225 złotych , Kuźnicy Ługowskiej 150 złotych , Felinowa 240 złotych , Kuźnicy Strobińskiej 120 złotych, indywidualnie 3 x 50 złotych , Koło Żywego Różańca św. Kazimierza 50 złotych , ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Józefiny rodziny : Woźniak , Graczyk , Stępień , Graczyk , Ciesielski , Cłapa , Wojcieszek , Kopeć .

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej : tygodnika „ Niedziela” i kwartalnika „ Magazyn”. W zakrystii są paschaliki - świece na stół wielkanocny w cenie 10 złotych .

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia , zdrowia , błogosławieństwa Bożego , opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli .