1. W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych . Przez wstawiennictwo Maryi prośmy Boga o potrzebne łaski. Z racji tego wspomnienia w kaplicy w Strobinie w następną niedzielę uroczystość odpustowa.

2. W piątek o godzinie 18.00 msza święta zbiorowa z racji „Dnia Matki”.

3. W sobotę o godzinie 10.00 spowiedź święta dzieci komunijnych i ich rodziców .

4. W sobotę o godzinie 19.00 msze święte polowe dla mieszkańców Kolonii Raduckiej i Walkowa .

5. W przyszłą niedzielę w naszym kościele o godzinie 12.00 uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas 3. Do komunii przystąpi 32 dzieci.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła, placu kościelnego rodziców dzieci komunijnych .

7. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „ Niedziela”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.