1. W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca Maryi . Przez wstawiennictwo opiekuna Jezusa prośmy Boga o potrzebne łaski .

2. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego . Przez wstawiennictwo Maryi prośmy Jej syna Jezusa o łaskę przemiany serc i wielkopostnego nawrócenia .

3. W następna niedzielę młodzież ze Szklonego Koła Wolontariatu będzie przed kościołem zbierać ofiary do puszek z przeznaczeniem na paczki dla osób potrzebujących pomocy.

4. Informujemy , że ruszyły przygotowania do IV Rowerowej Wieluńskiej Pielgrzymki na Jasną Górę . Termin 15 -17 lipca . Informacje na Facebooku oraz Instagramie .

5. Dziękujemy za złożone ofiary na kwiaty i dekoracje do grobu i ciemnicy mieszkańcom Osjakowa : ulice Częstochowska, Topolowa, Ewarystów, Piaskowa, Spacerowa 760 złotych,Sienkiewicza 210 złotych, Południowa 120 złotych, Koło Żywego Różańca św. Kazimierza 50 złotych, indywidualnie 50 złotych, Kuszynya 190 złotych, Kolonia Raducka 211 złotych, Gabrielów 120 złotych „ Bóg zapłać”.

6.

Wójt Gminy Osjaków i Dyrektor GOK w Osjakowie zapraszają na uroczystość patriotyczną z okazji 160 rocznicy Powstania Styczniowego na żywą lekcję histirii - rekonstrukcję jednej z bitew w niedzielę 26 marca na godzinę 14.00 przy GOKu w Osjakowie.

7 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa rodziny z ulic Ścieżkowej i Cegielnianej .

8. Zachęcamy do nabycia tygodnika „ Niedziela” także świece na stół świąteczny tzw. paschaliki w cenie 10 złotych.

9. Eko Region zwiększył opłaty za wywóz śmieci z cmentarza . Obecnie wynoszą 1145 złotych od jednego kontenera i są większe o 375 złotych. Ponownie prosimy o ograniczenie przynoszonych zniczy i sztucznych dekoracji na cmentarz .

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.