1. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii .

Także dzisiaj o godzinie 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klasa 7.

2. W tym tygodniu w środę zwaną „ Popielcem” rozpoczniemy okres „ Wielkiego Postu”. Obowiązuje post ścisły tzn. jeden posiłek do syta i dwa lżejsze. Msze święte z obrzędem posypania popiołem o godzinie 8.00 i 18.00.

3. W okresie „ Wielkiego Postu” odprawiamy nabożeństwa pokutne : w piątek o godzinie 17.00 „ Droga krzyżowa”, w niedzielę o godzinie 15.30 „ Gorzkie żale”. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, aby przez wspólną modlitwę i rozważanie Męki Pańskiej uświadomić sobie jak Bóg w swoim Synu ukochał człowieka i przez ofiarę na krzyżu dokonał odkupienia świata .

4 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Gabrielowa rodziny : Trzcina, Lont, Mesjasz, Bereś, Kołodziejczyk, Sikora, Kowalscy , Luniak.

5. Zachęcamy do nabycia tygodnika „ Niedziela” .

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.