1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Antoniego opata, Józefa Sebastiana Pelczara biskupa, Agnieszkę dziewicę i męczennicę, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Dziękujemy wiernym naszej Parafii za przyjęcie nas kapłanów podczas wizyty duszpasterskiej w domach. Dziękujemy za gościnność, podjęte rozmowy, przygotowane posiłki, transport na kolędę, serdeczną domową atmosferę, złożone ofiary zarówno dla księży a przede wszystkim na prace w naszym kościele, na ten cel złożyli Państwo 47 970 złotych w tym 1000 Euro, za wszystko składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

3 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Zofii rodziny : Bereś, Gralińscy, Jendrys, Sygidus, Tokarek, Malinowscy, Działkowscy, Toporowska.

4. Tygodnik „ Niedziela „w stojaku na prasę .

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.