1. W tym tygodniu wspominamy świętych apostołów Szymona i Judę Tadeusza, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych . Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, którym winniśmy pamięć, wdzięczność i modlitwę.

3. Dziękujemy ofiarodawcom , którzy wspierają prace w kościele, ofiarowano 500 i 200 złotych, taca inwestycyjna wyniosła 4130 złotych , na Seminarium w Częstochowie ofiary złożyli mieszkańcy Kuszyny 240 złotych, indywidualnie 50 złotych  „ Bóg zapłać”.

4. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na leczenie Adama Grzeżułkowskiego, który uległ wypadkowi . Dzięki ofiarom będzie możliwa bardzo kosztowna rehabilitacja. Ulotki w stojaku na prasę.

5. Ogłoszenie p. Wójta Gminy Osjaków do mieszkańców gminy Osjaków zainteresowanych zakupem węgla. Zgłoszenia należy dokonać do 25 października do godziny 12.00. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń.

6 .Dziękujemy za sprzątanie kościoła trzem rodzinom, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Nowej Wsi rodziny : Osyda, Pabijaniak, Podyma, Kubiaczyk, Lipińscy, Walczak, Hadryś, Pawliccy.

7. Tygodnik katolicki „ Niedziela” umieszczony w stojaku przy ławkach, ofiarę składamy do wyznaczonego miejsca.

8.Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.