1. Dzisiaj „ Dzień Papieski”. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierające stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży. Wspomóżmy tę inicjatywę.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Ignacego Antiocheńskiego biskupa i męczennika, Łukasza Ewangelistę, Jana Kantego kapłana, Jana Pawła II papieża, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. Dziękujemy za ofiary pieniężne dla Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie. Dziękujemy młodzieży za przeprowadzenie zbiórki pieniężnej. Ofiary złożyli mieszkańcy : Felinowa 230 złotych, Dębiny i Skaleńca 335 złotych, Józefiny 460 złotych , Osjakowa ulica Częstochowska 262,20 złotych, Targowa i Ewarystów 120 złotych, Strobina i Kolonii Strobin 1045 złotych co ukazuje ofiarność wiernych i zasługuję na szczególną pochwałę .

4. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych . Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, którym winniśmy pamięć, wdzięczność i modlitwę. Prosimy o wcześniejsze zamawianie wypominków, aby można je usystematyzować.

5. Dziękujemy ofiarodawcom , którzy wspierają prace w kościele, ofiarowano1000 i 400 złotych „ Bóg zapłać”.

6 .Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Nowej Wsi rodziny : Drutowscy, Janus, Wróbel, Lamorscy, Dubeccy, Urbański, Graczyk, Siudy.

7.Od dzisiejszej niedzieli można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela” umieszczony w stojaku przy ławkach po prawej stronie składając ofiarę do wyznaczonego miejsca.

8.Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.