1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Honorata Koźmińskiego kapłana, Teresę od Jezusa dziewicę i doktora Kościoła, Jadwigę Śląską, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek o godzinie 17.00 msza święta , po niej wyruszy z kościoła „ procesja fatimska”z modlitwą różańcową.

3. W sobotę w naszym kościele uroczystość odpustowa ku czci Patronki św. Jadwigi Śląskiej. Msze święte o godzinie 8.00 i suma odpustowa o godzinie 18.00 , którą odprawi i wygłosi kazanie ks. Szymon Stępniak prefekt Niższego Seminarium w Częstochowie.

4. W przyszłą niedzielę „ Dzień Papieski”. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierające stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży.

5. Dziękujemy za złożone płody rolne i ofiary pieniężne dla Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie. Dziękujemy młodzieży za przeprowadzenie zbiórki pieniężnej. Ofiary złożyli mieszkańcy : Kuźnicy Strobińskiej 100 złotych, Raduczyc 290 złotych, Zofii 290 złotych, Kuźnicy Ługowskiej 305 złotych, Kolonii Raduckiej 203,50 złotych, Gabrielowa 220 złotych, Raduckiego Folwarku 100 złotych, Osjakowa ulice Rynek, Targowa, Cmentarna 171,50 złotych, Sienkiewicza, Południowa, Krótka 193 złotych, ofiary indywidualne 100 złotych.

6. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych . Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, którym winniśmy pamięć, wdzięczność i modlitwę.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Urbańscy, Dugacz, Sych, Pobudejscy, Kowalczyk, Czyż, Kniazińscy, Borczyk, Posmyk, Ciania.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.