1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Wincentego a Paulo kapłana, Wacława męczennika, archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, Hieronima kapłana i doktora Kościoła, Teresę od dzieciątka Jezus dziewicę i doktora Kościoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe ku czci NMP. Różaniec w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy szczególnie dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania także do odmawiania różańca rodzinnego w domach. Również w sobotę msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca.

3. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

4. W sobotę 8 października wyjazd do Niepokalanowa, miejsca gdzie żył i pracował św. Maksymilian Maria Kolbe. Koszt wyjazdu 130 złotych. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Zapisanych prosimy o wpłatę w tym tygodniu.

5. Na prace w kościele złożono ofiary 400 i 150 złotych , taca inwestycyjna wyniosła 3800 złotych, „ Bóg zapłać”.

6. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na nowy rok.

7. Ks. Rektor Seminarium Duchownego w Częstochowie prosi o dary płodów rolnych. O zebranie darów prosimy sołtysów poszczególnych miejscowości i dostarczenie ich na plac przy plebanii 5 lub 6 października. Można również finansowo wspomóc seminarium.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Parzyjagła, Zychla, Podgórniak, Boman, Walkowiak, Kłobus, Wróbel, Urbańscy.

9. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.