1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Marię Ledóchowską dziewicę, Jana z Dukli kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek o godzinie 6.00 wyjazd na wycieczkę. Zbiórka przed kościołem o godzinie 5.45.

3. Rodzicom młodzieży bierzmowanej dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Południowej rodziny : Pawliccy, Kubiak, Porczyńscy, Zygmunt, Ryczyńscy, Kubisiak.

4. W okresie wakacji nie będzie mszy świętej o godzinie 16.00.

5. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, którym znajduje się artykuł o naszej Parafii i kościele, szczególnie opisujący ostatnie wydarzenie oddania organów piszczałkowych po ich remoncie i konserwacji. Jest w nim ujęte wiele opinii wiernych o kościele i parafii, ukazanie ogromu prac na przestrzeni ostatnich 8 lat. Warto więc nabyć „ Niedzielę”, aby mieć pamiątkę z kolejnych ważnych uroczystości parafialnych.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.