• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy Nawiedzenie NMP, świętego Justyna męczennika , męczenników Karola Lwangi i towarzyszy , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Próby komunijne dzieci klas III : poniedziałek i czwartek godzina 16.00 , piątek godzina 15.00 próba generalna. Sprzątanie kościoła, koszenie trawy na placu kościelnym i plebańskim w piątek po mszy świętej wieczornej. Spowiedź święta dzieci i rodzin w sobotę o godzinie 9.00.

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16,30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne. O godzinie 19.00 msza święta polowa dla mieszkańców Zofii i Józefiny.

5. W naszym kościele w następną niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego o godzinie 12.00 uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi 34 dzieci klas III.

6. W środę 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusa . nabożeństwo w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową.

7. Intencja dla Kół Żywego Różańca na miesiąc czerwiec : módlmy się za rodziny. Ze względu na uroczystość I Komunii Świętej za tydzień nie będzie spotkania po mszy świętej.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

Our website is protected by DMC Firewall!