• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc maj : módlmy się o wiarę dla młodych.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych :Stanisława biskupa i męczennika głównego Patrona Polski, Macieja Apostoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W poniedziałek o godzinie 18.00 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów Stanisława i Stanisławy. Intencje można zamawiać w zakrystii.

4. W czwartek o godzinie 16.00 w kościele próba komunijna dzieci klas III.

5. W sobotę o godzinie 19.00 msze święte polowe dla mieszkańców Felinowa i Walkowa.

6. W miesiącu maju odprawiamy nabożeństwo ku czci NMP. W tygodniu nabożeństwo majowe po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową.

7. Uroczystość „ Bożego Ciała” przypada 16 czerwca. Prosimy o dekorację ołtarzy : I ołtarz przy krzyżu ul. Częstochowskiej Raducki Folwark i Stanisławów , II ołtarz przy kapliczce św. Antoniego Józefina, III ołtarz przy strażnicy Kolonia Raducka, IV ołtarz przy grocie Raduczyce.

8. Msza święta dziękczynna za zebrane plony 4 września o godzinie 12.00. O przygotowanie wieńca i mszy świętej prosimy mieszkańców Strobina i Kolonii Strobin.

9. W dniach 8 - 10 lipca tj. od piątku do niedzieli włącznie możliwa wycieczka do Torunia, Ciechocinka, Gdańska i Bydgoszczy. Koszt 600 złotych zawiera : zwiedzanie w/w miast, pobyt w hotelu z wyżywieniem, przejazd autokarem, usługę przewodników, bilety wstępów, ubezpieczenie. Zapisy do przyszłej niedzieli.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Nowak, Kukulscy, Bartkowiak, Czyż i ulicy Słowackiego rodziny : Nowaczyk, Jankowscy, Bartosik, Wnęk, Sukiennik, Dubeccy.

11. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci. W następną niedzielę taca inwestycyjna .

12. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!