1. Obchodzimy dzisiaj największe święto i tajemnicę naszej wiary „ Zmartwychwstanie Chrystusa”. Wdzięczni Bogu za dar zbawienia żyjmy treścią dnia dzisiejszego umacniając wiarę.

2. Jutro II dzień świąt Wielkanocnych, msze święte jak w niedzielę. Po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na rzecz katolickich uczelni w Lublinie i Krakowie.

3. W środę o godzinie 16.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

4. W piątek w oktawie Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.

5. W następna niedziela zwana „ Niedzielą Miłosierdzia Bożego”. Po każdej mszy świętej modlitwa „ Koronka do Miłosierdzia Bożego”. W tym dniu taca inwestycyjna.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Rzeźniczek, Świat, Bieniek, Szymański, Woźniak, Ślęzak, Zygmunt, Kuźnik.

7. Wyjazd na wycieczkę w Karkonosze w piątek 29 kwietnia . Zbiórka przed kościołem o godzinie 7.30.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.