• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1 Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz uchodźców z Ukrainy. Prosimy o wsparcie dla naszych sąsiadów będących w stanie wojny.

2. W okresie „ Wielkiego postu” odprawiamy nabożeństwa pokutne „ Droga krzyżowa” w piątek o godzinie 17.00 i „ Gorzkie żale” w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do modlitwy i rozważania Męki Pańskiej.

3. Po raz kolejny wyrażamy prośbę do chłopców zapraszając ich do służby przy ołtarzu począwszy od klasy 3 jako kandydatów i z klas starszych. Również zapraszamy dziewczynki do scholi , aby śpiewem mogły ubogacić liturgię mszy świętej . Zapraszamy również dorosłych mężczyzn , aby swoim wyborem służby dla Boga dali sobie odpowiedź, że to odwaga i wyróżnienie .

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Pawlak, Prukacz, Jasiccy, Bubel, Nowak, Traczewscy, Buczek-Gargiulo, Adamczyk.

5. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, także świece „ paschaliki”na stół wielkanocny w cenie 10 złotych.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!