• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętą Scholastykę dziewicę , przez jej wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12.00 katecheza dla kandydatów do bierzmowania klasy VII.

3. W poniedziałek o godzinie 19.00 w kaplicy Matki Bożej godzinne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy w ciszy i uwielbienia Boga .

4. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz Fundacji „ Betel”dla niepełnosprawnych sierot społecznych .

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Rynek rodziny Barwas, Rezler, Gola i ulicy Targowa rodziny :Tokarek, Kozik, Górtatowska, Nawroccy, Marchewka.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci. Na stoliku są do pobrania ankiety synodalne. Wypełnione można odesłać na adres Kurii w Częstochowie lub wrzucić do wystawionej puszki.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!