• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wizyta duszpasterska tzw. „ kolęda” w Osjakowie . Poniedziałek od godziny 13.00 ulice Południowa, Przejazd i Krótka jeden ksiądz , ulice Rynek, Północna i Cmentarna drugi ksiądz. Wtorek godzina 10.00 ulice Sieradzka i Wesołe Kąty jeden ksiądz, ul. Sieradzka i Słowackiego drugi ksiądz . Środa od godziny 14.00 ulice Ścieżkowa i Cegielniana jeden ksiądz, ulica Szpitalna od końca drugi ksiądz. Czwartek od godziny 14.00 ulica Piotrkowska od końca jeden ksiądz, drugi ksiądz ulice Kościelna i Wieluńska od państwa Stolarczyków. Piątek od godziny 14.00 ulica Sienkiewicza jeden ksiądz, drugi ksiądz tzw. poprawki czyli „ kolęda” dla tych wiernych , którzy nie mogli być obecni w czasie wizyty duszpasterskiej. Wizytę kolędową zgłaszamy w zakrystii. Prosimy o przywóz księży 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

2. Msze święte w czasie kolędy rano o godzinie 7.00, kancelaria parafialna czynna od godziny 8.00 – 9.00.

3. W piątek na godzinę 18.00 prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Piotrkowskiej rodziny : Paluch, Podgórniak, Kuster, Drutowscy, Kostrzewa, Sarowscy, Sarowscy, Grabowscy.

4. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!