• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Łucję dziewicę i męczennicę, Jana od Krzyża kapłana i doktora Kościoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii 17 i 18 grudnia tj. piątek i sobota. Już dzisiaj zapraszamy do wsłuchania się w Słowo Boże przygotowujące do spowiedzi świętej na święta Bożego Narodzenia. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00. Spowiedź święta w sobotę od godziny 7.30 – 8.30 i popołudniu od godziny 17.30 – 18.30.

3. 15 grudnia w środę po mszy świętej nowennowej o godzinie 18.45 „ Wieczór Kardynała Wyszyńskiego”, na który zapraszają Wójt Gminy Osjaków p. Jarosław Trojan, Dyrektor GOK w Osjakowie p. Mirosława Kłobus, Proboszcz Parafii Osjaków ks. Marek Ptak.

4. Przypominamy o akcji : „ Paczuszka dla maluszka”. Składając paczki dla niemowląt w tym środki do pielęgnacji ciała i pieluszki pomagamy mamom i ich pociechom.

5. W tym tygodniu złożono ofiary na remont organów : 150 , 400, 3 000 i 20 000 tysięcy złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za dar serca i hojność na rzecz wykonywanych prac w naszym kościele „ Bóg zapłać”. Zachęcamy do kolejnych wpłat na remont organów. W następną niedzielę taca inwestycyjna .

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Piaskowej rodziny : Sygidus, Butniak, Dominiak, Jędrasik, Majda, Adamiak, Chodak, Chodak.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny, świece Caritas.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!