• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W minioną niedzielę i w Uroczystość Wszystkich Świętych na naszym cmentarzu odbyła się kwesta . Zebrano 9 244, 96 złotych. Serdeczne podziękowania dla Komitetu Społecznego, woluntariuszy zbierających datki, dla ofiarodawców za wsparcie finansowe naszej akcji, wszystkim „ Bóg zapłać”.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła, Marcina z Tours biskupa, Jozafata biskupa i męczennika, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W czwartek dzień Niepodległości Polski. O godzinie 16.30 msza święta w intencji Ojczyzny. W tym dniu imieniny ks. Marcina. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Msza święta w intencji solenizanta w niedzielę o godzinie 12.00.

4. Można jeszcze zamawiać wypominki roczne.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy święte j prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Felinowa rodziny : Sztandera, Kempa, Zając, Stasiak, Ścigała, Smolarek – Żuberek, Hucz, Pędziwiatr, Bazan.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!