• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj tzw. „ Dzień papieski”. Po mszach świętych przed kościołem będzie można złożyć do puszek ofiary pieniężne wspomagając „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”na rzecz stypendiów naukowych dla zdolnej młodzieży.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Honorata Koźmińskiego kapłana, Teresę od Jezusa dziewicę i doktora Kościoła, Jadwigę Śląską, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski. W środę o godzinie 17.00 msza święta nowennowa , po niej nabożeństwo różańcowe ulicami Osjakowa. W czwartek o godzinie 18.30 spowiedź święta dla kandydatów do bierzmowania.

3. W piątek uroczystość odpustowa ku czci Patronki kościoła św. Jadwigi Śląskiej. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00 , którą odprawi Ks. biskup Andrzej Przybylski udzielając sakramentu bierzmowania.

4. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 10.30 spotkanie uczniów klas VIII kandydatów do bierzmowania. Po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie uczniów klas VII i ich rodziców. Także w tę niedzielę taca inwestycyjna.

5. W miesiącu październiku przyjmujemy na wypominki za zmarłych : Pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych.

6. Serdeczne podziękowania i wdzięczność Państwu Marcie i Jackowi Pawlickim z Osjakowa za ufundowanie nowego fotela do prezbiterium. Na ten dar przekazali 4800,00 złotych,niech Bóg błogosławi za hojność na rzecz naszego kościoła.

7. Zapraszamy dorosłych mężczyzn do służby przy ołtarzu. Jest wiele parafii , gdzie żonaci i kawalerowie służą Bogu. Może będzie to wspaniały przykład , że służba przy ołtarzu jest służbą samemu Bogu.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Zofii rodziny : Toporowska, Traczewscy, Woźniak, Rogaczewska, Banasiak, Rabikowscy, Rogaczewscy,Gajda.

9. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

10. Zapisanych na wycieczkę w Bieszczady prosimy o wpłatę 250 złotych do 15 października

11. Dziękujemy za złożone dary płody rolne i ofiary pieniężne dla naszego seminarium duchownego w Częstochowie wiernym z Raduczyc, Kuźnicy Strobińskiej, Strobina, Felinowa, Raduckiego Folwarku i Stanisławowa, Kolonii Raduckiej , Zofii także ofiarodawcom indywidualnym, „ Bóg zapłać”.

12. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!