1. W tym tygodniu wspominamy świętych : męczenników koreańskich, Mateusza Apostoła i Ewangelisty, Ojca Pio zakonnika, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. We wtorek w Kolegiacie wieluńskiej o godzinie 11.00 regionalny dzień chorych. Mszę świętą w intencji chorych odprawi ks. biskup Antoni Długosz. Zapraszamy do uczestnictwa chorych z naszej parafii.

3. Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zaprasza dzisiaj na godzinę 15.00 do sali wystawienniczej na wystawę rękodzieła.

4. Urząd Gminy w Osjakowie informuje, że w dniu dzisiejszym w sali OSP w godzinach 8.45 – 13.15 dostępny będzie rachmistrz Narodowego Spisu Powszechnego.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Walkowa rodziny : Wierzgacz, Małeccy, Żuberek, Podgórniak, Biegańscy, Kleszcz, Lipiński, Hućko, Tomczyk, Piekara.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela” i „ Tęcza” dla dzieci.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.