• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętego Macieja Apostoła męczennika, przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W sobotę godzinie 19.00 msza święta polowa dla mieszkańców Walkowa.

3. Na naszym cmentarzu została ułożona nowa alejka z kostki brukowej o długości 150 metrów, 300 metrów kwadratowych. Koszt 40 tysięcy złotych. Pieniądze na ten cel pochodzą z opłat za pokładne i postawienie pomnika.

4. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 400 złotych, 200 złotych, 100 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny :Bator, Nowak, Bokwa, Paluch, Buc, Nagel, Furtak, Uryszek.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Na leczenie małej Amelki w minioną niedzielę złożyli Państwo 7829 złotych. W imieniu rodziców serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

9. W dniach 25 – 27 czerwca tj. od piątku do niedzieli włącznie możliwy wyjazd w Polskie Tatry. W programie : msza święta w sanktuarium Matki Bożej w Ludźmierzu nazwanej Gaździną Podhala, Zakopane sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej , cmentarz zasłużonych na Pęksowym Brzysku, Krupówki, wjazd na Gubałówkę, Morskie Oko, Kalatówki. Koszt 400 złotych obejmuje : nocleg, wyżywienie/ śniadanie, obiad, kolacja/, autokar, przewodnik, bilety wstępu, ubezpieczenie. Zapisy do 16 maja z wpłatą 200 złotych.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd