• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Floriana męczennika, apostołów Jakuba i Filipa, Stanisława biskupa i męczennika głównego Patrona Polski, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W poniedziałek uroczystość NMP Królowej Polski, msze święte jak w niedzielę. Przed kościołem po każdej mszy świętej będzie można kupić paczuszkę z pysznym domowym ciastem . Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na leczenie małej Amelki , które obliczone jest na 3 i pół miliona złotych. Pomóżmy rodzicom Amelki, którzy razem ze swoją córeczką podejmą leczenie w Stanach Zjednoczonych.

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. O godzinie 15.30 próba dzieci komunijnych. Rodziców prosimy o odbiór pamiątek komunijnych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 18.00 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów Stanisława i Stanisławy. Intencje można zamawiać w zakrystii. O godzinie 19.00 msza święta polowa dla mieszkańców Kuźnicy Ługowskiej i Gabrielowa.

5. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania , klasy VII.

6. W maju rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Matki Bożej . Nabożeństwa majowe w tygodniu po pierwszej mszy świętej , w niedzielę przed mszą świętą popołudniową.

7. Prosimy sołtysów o zgłaszanie terminu mszy świętej polowej.

8. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 2 x 100 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej rodziny : Famulscy, Szuster, Kowalczyk, Bugara, Bożukowscy, Rzepeccy, Glapa, Nawroccy.

10. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

11. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. „ Bożego Ciała” przypada 3 czerwca . Procesja eucharystyczna odbędzie się wokół parku przed kościołem. O dekorację ołtarzy prosimy : I ołtarz mieszkańcy Kuznicy Ługowskiej i Kuszyny, II ołtarz mieszkańcy Felinowa, III ołtarz mieszkańcy Gabrielowa, IV ołtarz przy grocie Matki Bożej mieszkańcy Nowej Wsi.

12. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd