1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii w tym tygodniu od piątku do niedzieli włącznie. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00. Nabożeństwo „ Droga krzyżowa” w piątek o godzinie 17.30. Spowiedź rekolekcyjna w sobotę od godziny 7.30 – 9.00 i popołudniu od godziny 17.30 – 19.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz Trynda . Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach, aby przez Słowo Boże i sakramenty święte duchowo przygotować się do Świąt Wielkanocnych.

2. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 2 x 200 złotych, 6 x 100 złotych, 2 x 50 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

3. Ofiary na dekorację i kwiaty do „ Ciemnicy” i „ Grobu pańskiego” złożyli mieszkańcy : Gabrielowa 150 złotych, Józefiny 100 złotych, Kolonii Raduckiej 242 złotych, Osjakowa Osiedle Konopnickiej 510 złotych, ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Południowej rodziny : Jabłonka, Jagielscy, Janus, Bednarek, Bonieccy, Pawliccy, Kubiak, Porczyńscy, Zygmunt.

5. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci, także świece „ Paschaliki”na stół wielkanocny w cenie 10 złotych.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.