• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętego Jana od krzyża kapłana i doktora Kościoła , przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W sobotę w naszym kościele tzw. „dzień skupienia” z możliwością spowiedzi świętej na Boże Narodzenie. Rano spowiedź święta od godziny 8.30, wieczorem od godziny 17.30. Msze święte z kazaniem o godzinie 9.00 i 18.00. Przyjdźmy do kościoła, aby kolejne święta były odpowiedzią wiary i przyjęciem łaski sakramentalnej.

3. Wspierajmy świąteczną akcje„Paczuszka dla Maluszka”. To zbiórka pieluch i artykułów kosmetycznych dla dzieci. Celem akcji jest wsparcie samotnych matek i dzieci uratowanych od aborcji . Wspomóżmy także Caritas Polska w pomocy dla rodzin ubogich składając produkty spożywcze o długim terminie ważności.

4. Na spłatę długu po malowaniu złożono ofiary 500 i 2 x 100 złotych, składamy „ Bóg zapłać”.Cieszą kolejne wpłaty i dalej prosimy o pomoc finansową w spłacie należności za malowanie. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

5. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”, także świece Caritas . Kupując świece wspomagamy „ Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. W zakrystii można nabyć opłatki na wieczerzę wigilijną.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Pawłowscy, Pabianiak, Janki, Sarowska, Cierpiccy, Broczkowscy, Sroka, Krzyżoś.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

Our website is protected by DMC Firewall!