• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Wacława męczennika, archaniołów Michała i Gabriela, Hieronima kapłana i doktora Kościoła, Teresy od Dzieciątka Jezus, świętych Aniołów stróżów. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą popołudniową o godzinie 15.30.

Zapraszamy i zachęcamy do odmawiania wspólnie modlitwy różańcowej szczególnie w naszym kościele a także w domach do modlitwy rodzinnej.

3. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w damach. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo różańcowe.

4. W sobotę o godzinie 17 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo różańcowe.

5. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

6. W niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3450 złotych, na spłatę długu po malowaniu złożono ofiary 100 i 300 złotych, składamy „ Bóg zapłać”.

7. W miesiącu październiku przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Ofiary na wypominki jak w roku poprzednim.

8. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”, w którym jest artykuł poświęcony naszej parafii i kościołowi. Zachęcamy do zakupu tego numeru, aby mieć pamiątkę ukazującą prace podjęte w naszym kościele.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Piotrkowskiej rodziny : Paluch, Podgórniak, Drutowscy, Kostrzewa, Sarowscy, Sarowscy, Grabowscy, Majzer, Kruk, Płuciennik, Wiśniewscy.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!