• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Mateusza Apostoła i Ewangelistę, Ojca Pio kapłana . Przez wstawiennictwo świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Zapisanych na wycieczkę do Gniezna i Poznania prosimy o końcową wpłatę 150 złotych do końca września.

3. Telewizja Niedziela przedstawiła reportaż , krótki film o naszym kościele i podjętych pracach w ostatnich latach. Można go obejrzeć na stronie naszej Parafii .

4. W środę o godzinie 19 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci klas III.

5. W następną niedzielę w naszym kościele spotkanie z Martą Trawińską dyrektorem biura „Fundacji im. Heleny Kmieć”. W czasie mszy świętej świadectwo misyjne, po mszy świętej spotkanie przybliżające działanie Fundacji. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na rzecz Fundacji.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła . W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Piotrkowskiej rodziny :Bielawscy, Sarowscy, Nowak, Łuczak, Czyż, Wesołowscy, Pabjaniak, Drutowscy.

7. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd