• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godzinie 8,18 i 21 za zmarłych, za których intencje można zamawiać w zakrystii. Przez cały dzień możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej .

2. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Od godziny 17 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o sprzątanie i przygotowanie kościoła, placu kościelnego do uroczystości I Komunii Świętej. Prosimy o wykoszenie placu kościelnego.

3. W sobotę o godzinie 10 spowiedź święta dzieci klas III i ich rodziców. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W niedzielę o godzinie 10.30 i 12 msze święte dla dzieci klas III z racji I Komunii Świętej. To także uroczystość odpustowa w naszym kościele ku czci Matki Bożej Łaskawej.

5. Malowanie prezbiterium w naszym kościele to wielkie wyzwanie , którego celem jest ratowanie pięknej polichromii. Wspólnym wysiłkiem i zaangażowaniem pewnych osób przywracamy pierwotny wygląd malowideł w prezbiterium . Bez naszego udziału wykonanie tych prac byłoby bardzo trudne wręcz niemożliwe. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom indywidualnym i grupowym za złożone dotychczas ofiary pieniężne. Czujemy się szczególnie zobowiązani podziękować pewnej pani, emerytce , która już po raz trzeci złożyła ofiarę w kwocie 500 otych. Zachęcamy do kolejnych składanych ofiar na malowanie prezbiterium. Ponadto złożono 50 zł., mieszkańcy Dębiny i Skaleńca 215,51 groszy z tacy z wczorajszej mszy świętej i 100 złotych indywidualnie, ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”. Taca inwestycyjna wyniosła 4200 złotych.

6. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy w tym czasie o niedzielnej i świątecznej mszy świętej. W okresie wakacyjnym od 12 lipca nie będzie mszy świętej o godzinie 16.

7. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd