1. Dzisiaj niedziela zwana Miłosierdzia Bożego. Po każdej mszy świętej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Na prace malarskie w prezbiterium złożono ofiary indywidualne 4x100 zł. i 80 zł. „ Bóg zapłać”. Ponawiamy serdeczną prośbę do sołtysów poszczególnych miejscowości i mieszkańców Osjakowa o zorganizowanie zbiórki pieniężnej jako formę tacy inwestycyjnej. Liczymy ,że pomimo takiej rzeczywistości w jakiej obecnie żyjemy prośba nasza spotka się ze zrozumieniem i hojnością darczyńców.

3. Od jutra zwiększa się możliwość dla wiernych w uczestnictwie w nabożeństwach liturgicznych. Dla naszego kościoła liczba wiernych podzielona przez 15 metrów kwadratowych wynosi 70 osób.

4. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie wytrwania w trudnym czasie doświadczenia epidemii.