• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W środę uroczystość odpustowa ku czci Patrona św. Kazimierza Królewicza. Msze święte o godzinie 8 i 18 suma odpustowa , którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Rafał Zawisza proboszcz z Dąbrowy k. Wielunia.

2. W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa pokutne, w piątek „Droga Krzyżowa” o godzinie 17, w niedzielę o godzinie 15.30 „ Gorzkie Żale”. Zachęcamy do rozważania Męki Pańskiej.

3. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca, wznowiona po „Drodze Krzyżowej”. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. Tradycyjnie w okresie Wielkiego Postu prosimy sołtysów, mieszkańców Osjakowa , Koła Żywego Różańca o zbiórkę na dekorację i kwiaty do „ Ciemnicy” i „ Grobu Pańskiego”.

6. Na wyjazd do Gietrzwałdu Sanktuarium Matki Bożej , Olsztyna, Sokółki miejsca cudu eucharystycznego i Białegostoku jest komplet zapisanych . Jest wielu chętnych na ten wyjazd, dlatego ustalono jeszcze jeden termin wyjazdu od 15 do 17 maja tj. od piątku do niedzieli włącznie. Koszt wyjazdu 380 złotych obejmuje : dwa noclegi, śniadania, kolację, przejazd autokarem, ubezpieczenie. Zapisy do 8 marca .

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kuźnicy Ługowskiej rodziny : Tokarek, Wróblewski, Olewińscy, Szymańscy, Walkowiak, Kubiak, Kowalczyk, Zgolak.

8. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd