• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar do puszek z racji Światowego Dnia Chorego. Ofiary będą przeznaczone na rzecz domów dla niepełnosprawnych i chorych w naszej diecezji. Wspomóżmy tę inicjatywę.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Scholastykę dziewicę, Cyryla i Metodego Patronów Europy. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna. Po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania, grupa starsza.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kuźnicy Strobińskiej .

5. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!