• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Agatę dziewicę i męczennicę, Pawła Mika i towarzyszy męczenników koreańskich. Przez wstawiennictwo świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. O godzinie 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W następną niedzielę po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar do puszek z racji Światowego Dnia Chorego. Ofiary będą przeznaczone na rzecz domów dla niepełnosprawnych i chorych w naszej diecezji. Wspomóżmy tę inicjatywę.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa rodziny : Janiak, Fronczyk, Małeccy, Żuberek, Podgórniak Hućko, Tomczyk, Kleszcz, Piekara.

5. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” .

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd