• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Marcina z Tours patrona ks. Marcina, Jozafata biskupa i męczennika, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2.W poniedziałek Narodowe Święto Niepodległości Polski. Zapraszamy na mszę świętą o godzinie 17.30, aby wspólnie modlić się w intencji naszej Ojczyzny, także w intencji Ks. Marcina w dzień Jego imienin. Wieczorem nie będzie „ Kręgu Biblijnego”.

3. Wycięte drzewa z cmentarza zostały pozyskane jako materiał opałowy. Pieniądze będą przeznaczone na prace na cmentarzu.

4. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna , także katecheza dla kandydatów do bierzmowania grupa starsza.

5. Przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i półroczne.

6. Przypominamy o pielgrzymce do Meksyku i sanktuarium Matki Bożej w Gwadelupe w 2021 roku. Zapisanych jest 35 osób, są jeszcze wolne miejsca, jednak ilość jest ograniczona. Jeśli ktoś jest zdecydowany niech nie czeka na koniec zapisów, bo może się okazać ,że będzie za późno.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Janus, Suder, Kowalczyk, Czyż,Kniazińscy, Ciania.

8. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!