• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunki uzyskania odpustu : stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencji Ojca Świętego przypadająca na dany dzień.

2. Do piątku włącznie o godzinie 17.30 różaniec z wypominkami za zmarłych, po nim msza święta oktawalna.

3. Przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i półroczne.

4. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Kozik, Dubecki, Rogala, Urbańscy, Urbańscy, Dugacz, Sych, Pobudejscy.

6. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!