1. W tym tygodniu wspominamy świętych : ojca Pio, Wincentego i Wacława. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Wyjazd do Oświęcimia, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 5 października . Zbiórka przed kościołem o godzinie 6.15.

3. Na tacę inwestycyjną złożono w minioną niedzielę 5010 złotych, „ Bóg zapłać”.

4. 23 września o godzinie 17 Gminnym Ośrodku Kultury w Osjakowie zostanie zorganizowane spotkanie dotyczące planu gazyfikacji miejscowości Osjaków. Ogłoszenie w gablocie.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej rodziny : Bożukowscy, Rzepeccy, Glapa, Nawroccy, Górecki, Kłys, Pilarscy, Ślusarek.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.