• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W czerwcu odprawiamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.

2. W czwartek o godzinie 16 próba generalna dzieci komunijnych.

3. W piątek o godzinie 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca, także na zakończenie roku szkolnego. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa i nabożeństwo eucharystyczne .Odwiedziny chorych od godziny 10.

4. W sobotę o godzinie 19 msza święta z prośbą o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Zofii i Kuszyna.

5. W następną niedzielę o godzinie 12 uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi siedmiu chłopców.

6. Przypominamy o wycieczce na Podkarpacie do Tarnowa i Przemyśla, także zwiedzanie Zamków w Łańcucie i Krasiczynie. Ogłoszenie w gablocie. Zapisy chętnych do 16 czerwca. Zachęcamy do poznawania naszej pięknej Polski.

7. W imieniu organizatorów zapraszamy na Powiatowy Przegląd Folkloru dnia 2 czerwca o godzinie 14 w GOKu w Osjakowie, także na Dni Gminy Osjaków. Szczegółowe ogłoszenie w gablocie.

8. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania rodziców dzieci komunijnych.

10. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela.

11.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

Our website is protected by DMC Firewall!