• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek o godzinie 19 w kaplicy Matki Bożej wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy w ciszy.

2. W piątek o godzinie 16 próba dzieci komunijnych. W tym dniu święto Nawiedzenia NMP.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne. O godzinie 19 msza święta z prośbą o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Walkowa , Raduckiego Folwarku i Stanisławowa.

4. W dniach od 30 sierpnia do 1 września tj. od piątku do niedzieli włącznie możliwy wyjazd do Tarnowa i Przemyśla. W programie zwiedzania : Zamek w Łańcucie – dawna rezydencja magnacka Lubomirskich i Potockich z XVII wieku , Zamek w Krasiczynie z przełomu XVI i XVII wieku, posiadłość Krasickich i rodu Sapieha, z którego pochodził kard. Adam Sapieha, Stare Miasto Przemyśla i Tarnowa. Koszt wyjazdu 360 złotych zawiera : przejazd autokarem, hotel z wyżywieniem – śniadanie i kolacja, bilety wstępów, przewodników, ubezpieczenie. Zapisy chętnych do 16 czerwca.

5. W tym roku o dekorację ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała 20 czerwca prosimy : ołtarz I -ul. Częstochowska przy krzyżu posesji p. Koza mieszkańcy Dębiny i Skaleńca, ołtarz II – przy kapliczce św. Antoniego mieszkańcy Walkowa, ołtarz III – ul. Targowa przy posesji p. Żuberek mieszkańcy Strobina i Kolonii Strobin, ołtarz IV – przy grocie Matki Bożej mieszkańcy Zofii i Kuźnicy Strobińskiej.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Słowackiego rodziny : Wnęk, Sukiennik, Majtyka, Michalscy, Dubeccy i z ul. Wesołe Kąty rodziny : Adamiak, Stępień, Wrzesińscy, Skrzypeccy.

7. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla dzieci.

8. Taca inwestycyjna wyniosła 3750 złotych, „ Bóg zapłać”.

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd