• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek uroczystość świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski.

2. We wtorek o godzinie 16 próba dzieci komunijnych.

3. W środę 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP. W tygodniu nabożeństwo majowe po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową o godzinie 15.45. Także od 1 maja rozpocznie pracę w naszej parafii nowy organista pan Jarosław Świstak , który do nas przybywa z Katowic. Będzie zatrudniony na cały etat razem z ubezpieczeniem.

4. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski, msze święte jak w niedziele. To także I Piątek miesiąca. Spowiedź święta dla praktykujących piątki przed każdą mszą świętą.

Odwiedziny chorych od godziny 10 . W tym dniu nie obowiązuje post.

5. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po mszy świętej nabożeństwo majowe.

Także w sobotę o godzinie 19 msze święte z prośbą o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Dębiny i Kuźnicy Ługowskiej.

Wieczorem o godzinie 20 w kancelarii parafialnej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy pierwszy raz uczestniczą w chrzcie dziecka.

6. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na dofinansowanie programów edukacyjnych dla dzieci w Syrii.

7. Wyjazd na wycieczkę do Sandomierza, Zamościa i Lublina 17 maja w piątek o godz. 11.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w czwartek  po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Ignasiak, Jastrząbek, Rzeźniczek, Świat, Wojtyczka, Szymański, Woźniak, Ślęzak, Zygmunt.

9. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela.

10.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd