1. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o godzinie 17.30 i 18.

2. Na dekorację i kwiaty do ciemnicy i grobu Jezusa złożono ofiary : Raduczyce 350 zł., Zofia 70 zł., Felinów 130 zł.           „ Bóg zapłać”.

3. Przypominamy o zaplanowanej wycince drzew na cmentarzu. Zainteresowanych usunięciem drzew prosimy o zbiórkę pieniędzy na ten cel.

4. W piątek i sobotę w sklepach „ Delikatesy Centrum”, „ Sedal” i „Carrefour” zbiórka żywności na paczki świąteczne. Wspomóżmy potrzebujących naszej Parafii.

5. Narzeczonym przypominamy, że na trzy miesiące przed ślubem powinni zgłosić się do kancelarii parafialnej w celu przedstawienia dokumentów .

6. Taca inwestycyjna wyniosła 5300 złotych, dziękujemy „ Bóg zapłać”.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Kozik, Bugara, Jastrzębscy, Jóźwik, Lebioda, Tokarek, Forenc, Synowiec.

8. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla dzieci, także „ Paschaliki” świece na stół wielkanocny w cenie 10 złotych.

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.