1. We wtorek uroczystość świętego Józefa Oblubieńca NMP, o godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów. Można zamawiać intencje na tę mszę świętą.

2. Na dekorację i kwiaty do ciemnicy i grobu Jezusa złożono ofiary : Dębina i Skaleniec 120 zł., Raducki Folwark i Stanisławów 100 zł. „ Bóg zapłać”.

3. Na cmentarzu zostały oznaczone drzewa do wycinki . Koszt wycinki jednego drzewa to 1200 złotych. Jeśli zainteresowani zbiorą potrzebne pieniądze to drzewa będą usunięte.

4. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania, grupa młodsza.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Prukacz, Jasiccy, Bubel, Traczewska, Nowak, Traczewscy, Buczek-Gargiulo, Adamczyk.

6. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla dzieci.

7.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.