• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek uroczystość odpustowa ku czci Patrona Świętego Kazimierza Królewicza. Msze święte o godzinie 8 i suma odpustowa o godzinie 18 , którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Prałat Ryszard Grzesik proboszcz z Olsztyna.         2. W środę zwaną „ Popielcową” rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. Msze święte z obrzędem posypania popiołem o godzinie 9 i 18. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

3. W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa pokutne : w piątek o godzinie 17 Droga Krzyżowa, w niedzielę o godzinie 15.30 Gorzkie Żale. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i rozważania Męki Pańskiej.

4. Parafia nasza poszukuje organisty na cały etat lub granie w niedzielę, podczas ślubów i pogrzebów. Nie jest dzisiaj łatwo znaleźć od razu chętnego na to stanowisko. Musimy być cierpliwi i czekać na propozycje. Są dane ogłoszenia.

5. Dzisiaj o godzinie 17 w budynku Szkoły Podstawowej przy ulicy Wieluńskiej koncert z racji Dnia Kobiet. Organizatorzy zapraszają. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Pan Wójt Gminy Osjaków zaprasza mieszkańców w dniu 11 marca w poniedziałek w godzinach 9-14 w GOKU na spotkanie dotyczące programu „ Czyste Powietrze”. Informacja w gablocie ogłoszeń.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulic Ewarystów, Lesisko i Topolowej.

8. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla dzieci.

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

Our website is protected by DMC Firewall!