• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Ogłoszenie dla grupy wyjeżdżającej do Ziemi Świętej :

11 lutego poniedziałek o godzinie 16,30 msza święta, po niej wyjazd na lotnisko do Wrocławia.

12 lutego wtorek zbiórka przed kościołem o godzinie 2 w nocy – wylot z Wrocławia.

2. Dzisiaj przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek w ramach Światowego Dnia Chorego. Zebrane ofiary pieniężne będą przeznaczone na domy z sierotami społecznymi prowadzonymi przez Katolicki Ruch Dobroczynny „ Betel”.

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

4. W księdze intencji mszalnych w miesiącu lutym ale i następnych miesiącach jest dużo wolnych terminów. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulic Cmentarna i Rynek.

6. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela.

7.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!