1. Program kolędy w tym tygodniu od godziny 14 :

14 stycznia poniedziałek ul. Sieradzka i Wesołe Kąty

ul. Sieradzka i Słowackiego

15 stycznia wtorek ul. Mickiewicza, Konopnickiej, Reja

ul. Piaskowa i Spacerowa

16 stycznia środa ul. Targowa od kościoła

ul. Ewarystów i Targowa

17 stycznia czwartek ul. Kościelna, Nad Wartą, Wieluńska

ul. Szpitalna – od końca

18 stycznia piątek ul. Piotrkowska

ul. Cegielniana i Ścieżkowa

19 sobota godzina 10 ul. Południowa, Przejazd i Krótka

ul. Rynek, Północna i Cmentarna

Prosimy o przywóz księży na 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele :

Kolonia Strobin i Strobin 580 zł., Walków 500 zł., Dębina i Skaleniec 980 zł., Felinów 940 zł., Zofia 1310 zł., Kuźnica Strobińska 380 zł., Osjaków ul. Częstochowska 3510 z.. Ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

2. W następną niedzielę taca inwestycyjna, także katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania grupa starsza po mszy świętej o godzinie 12.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek o godzinie 17 prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Szpitalnej rodziny : Mirowscy, Dolata, Jagielscy, Gajda, Lebioda, Olbińscy, Jaworscy, Różańska.

4. Do nabycia Tygodnik Niedziela, kalendarz misyjny w cenie 10 złotych z przeznaczeniem na Czad. Serdecznie zachęcamy do zakupu kalendarzy, to nasza pomoc dla biednej ludności Afryki.

5.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.