1. Jutro ostatni dzień roku „ Sylwester”. Msza święta o godzinie 18, po niej nabożeństwo dziękczynno – błagalne.

2. We wtorek Nowy Rok, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, msze święte jak w niedzielę. Po każdej mszy świętej sprawozdanie roczne.

3. Od środy rozpoczniemy wizytę duszpasterską tzw. „ Kolędę”. Program kolędy :

02.01. środa godzina 14 -Józefina i Nowa Wieś.

03.01. czwartek godzina 14 – Stanisławów i Raducki Folwark – Kolonia Raducka

04.01. piątek godzina 14 – Raduczyce

05.01. sobota godzina 10 – Kuszyna i Kuźnica Ługowska -Gabrielów

Prosimy o przywóz księży na 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

4. Pod chórem woda święcona i koperty kolędowe na potrzeby mojego kościoła.

5. Od środy w czasie kolędy msze święte będą odprawiane o godzinie 7 rano w kaplicy Matki Bożej.

6. W tym tygodniu I Piątek i I Sobota miesiąca. Kto praktykuje I piątki miesiąca będąc po spowiedzi na święta powinien uczestniczyć w mszy świętej w piątek rano.

Odwiedziny chorych od godziny 10.

7. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trzech Króli. Już dzisiaj można nabyć zestaw na tę uroczystość. Ofiara dobrowolna.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła tylko jednej osobie,  w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulic Ścieżkowej i Cegielnianej. Prosimy o poważne potraktowanie tego obowiązku.

9. Do nabycia kalendarz misyjny w cenie 10 złotych z przeznaczeniem na Czad. Serdecznie zachęcamy do zakupu kalendarzy, to nasza pomoc dla biednej ludności Afryki.

10.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.