1. W Adwencie o godzinie 17.30 msza święta adwentowa, na którą zapraszamy szczególnie dzieci z serduszkami dobrych uczynków.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Łucję, Jana od Krzyża, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W niedzielę 16 grudnia o godzinie 17 w Szkole Podstawowej przy ulicy Wieluńskiej Jasełka Bożonarodzeniowe, na które zapraszają Pani Dyrektor i uczniowie.

4. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

5. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii 21 i 22 grudnia.

6. Zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę 115 złotych od osoby na przejazd  na lotnisko do Wrocławia.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Gabrielowa rodziny : Gajda, Zawadzcy, Pabjaniak,Kaszewscy, Szczerkowscy, Żuberek, Luniak, Urbaniak, Zawadzcy, Kula.

8. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, można kupić świece na stół wigilijny wspomagając „ Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”, w zakrystii i przed kościołem można nabyć opłatki na Wigilię.

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.