1. W czasie Rekolekcji wielkopostnych do spowiedzi i komunii świętej przystąpiło 629 osób.

2. Na dekorację , kwiaty do ciemnicy i grobu Jezusa złożono ofiary : Kuźnica Strobińska 80zł., Strobin 100zł., Kuźnica Ługowska 100 zł., Gabrielów 50 zł., Felinów 100 zł., ulica Sienkiewicza 160 zł., ulice Piotrkowska, Północna i Szpitalna 440 zł., ulica Częstochowska 422 zł., Róża świętego Kazimierza z Osjakowa 80 zł, Kolonia Raducka 188 zł..„ Bóg zapłać”.

3. Jutro w poniedziałek Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów. Można zapisywać intencje.

4. W piątek po mszy świętej o godzinie 18 Droga Krzyżowa ulicami Osjakowa.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa. W czasie każdej mszy świętej poświęcenie palm.

6. W minionym tygodniu dokonano wpłat za ścięte drzewa na cmentarzu, 100 i 50 zł., nikt więcej się nie zgłosił. Zwrócono mi uwagę, że popełniłem błąd, iż przed ścięciem nie zebrano wymaganej kwoty za ścinkę drzew, tak jak to było przy poprzednich wycinkach. To nauczka, że nie można być pewnym i liczyć na uczciwość. Niestety wielu powie, że teraz nie ma kogo prosić o pomoc, bo drzewa już wycięte. Koszt wycinki to 2 tysiące złotych. Liczymy na uczciwość tych, którzy powinni poczuć się odpowiedzialnie za wykonaną usługę i na kolejne wpłaty na ten cel. Dalsza wycinka jest wstrzymana. W przyszłości przy zdarzeniach odpadających konarów i gałęzi proszę mieć pretensje tylko do siebie.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, także „ Paschaliki” świece na stół wielkanocny w cenie 5 zł.

8. W piątek i sobotę w sklepach „ Delikatesy Centrum”, Sedal, Carrefour zbiórka żywności o przedłużonym terminie ważności na rzecz rodzin ubogich na Święta Wielkanocne. Wspomóżmy akcję Caritas „ Tak pomagam”.

9. Odwiedziny chorych na Święta 23 marca w piątek od godziny 12, chorych zgłaszamy w zakrystii.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po Drodze Krzyżowej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku : Kostrzewa, Hojda, Olak, Wierzbiccy, Wierzbicki, Waloszczyk, Kowalski, Nowakowscy.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.