1. Dzisiaj w po mszy świętej o godzinie 12 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Także w po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Meksyku.

2. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Pamiętajmy, że modlitwa za zmarłych dla wielu jest pomocą i ratunkiem.

3. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 4600 zł. „ Bóg zapłać”.

4. Wyniki liczenia wiernych w minioną niedzielę : uczestniczących we mszach świętych 1114 , przyjmujących komunię świętą 452 osoby. To daje 44% praktykujących.

5. W środę 25 października od godziny 14.15 do 14.45 przy kościele w Ambulansie Diagnostycznym odbędą się badania osteoporozy, płuc i oskrzeli. Informacja w gablocie.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Piotrkowskiej : Grabowscy, Majzer, Graczyk, Kruk, Płóciennik, Wiśniewscy.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.