1. Przypominamy narzeczonym, aby przed planowanym ślubem trzy miesiące wcześniej zgłaszali się do kancelarii parafialnej .

2. Wycieczka do Krakowa Łagiewnik 23 września w sobotę,chętni mogą się zapisywać do 10 września.

3. Msza święta dziękczynna za zebrane plony 10 września o godzinie 12. O przygotowanie wieńca prosimy mieszkańców Zofii, Kuźnicy Ługowskiej i Kuszyny.

4. Za tydzień w niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w nawałnicach.

5.Taca inwestycyjna wyniosła 3590 zł. „ Bóg zapłać”.

6. Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w poniedziałek 4 września o godzinie 8.

7. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku Miesiąca        i na nowy rok szkolny. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

8. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I soboty miesiąca,         po niej nabożeństwo eucharystyczne.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Gabrielowa :Żuberek, Luniak, Urbaniak, Zawadzcy, Raszewska, Kula.

10. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, także książka „ Wszystko o Matce Bożej” wydana z racji rocznicy koronacji, cena 10 zł.

11. Dzisiaj na stadionie o godzinie15.30 festyn charytatywny na rehabilitację Łukasza Broczkowskiego. Wspomóżmy tę inicjatywę.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.