1. Rozpoczęliśmy okres wakacji. Pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej mszy świętej. W czasie wakacji nie ma mszy świętej po południu.

2. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 17 spowiedź święta z racji I piątku miesiąca, o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W sobotę o godzinie 21.30 msza święta dla wyjeżdżających na wycieczkę . O godzinie 22 zbiórka przed kościołem i podstawienie autokaru, o 22.30 wyjazd.

4. W sobotę o godzinie 19 w kancelarii parafialnej katecheza chrzcielna.

5. 10 lipca w poniedziałek w naszej parafii będzie gościć pielgrzymka rowerowa z Sempolna Krajewskiego. Będzie około 30 osób. Prosimy o zgłaszanie chętnych do przyjęcia pielgrzymów na nocleg. Zapisy w zakrystii.

6. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Zofii : Gajda, Kapuścińscy, Glądała, Półgrabia, Patyk, Adamiak, Pytel, Niedbała, Niedbała.

7. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla najmłodszych także książka „ Wszystko o Jezusie z Nazaretu” w cenie 10 zł. Zachęcamy do jej zakupienia.

8. Witamy w naszej parafii nowego wikariusza ks. Marcina Kręciwilk, życzymy łask Bożych, opieki Matki Bożej i Patronów naszej Parafii w pracy duszpasterskiej.